aktualności informacje

2023-02-18

KLUB PRZYJACIÓŁ STRZYŻY ZAPRASZA SENIORÓW

STOWARZYSZENIE KLUB PRZYJACIÓŁ STRZYŻY

zaprasza EMERYTÓW I RENCISTÓW, mieszkańców Gdańska do Lokalnego Centrum Wsparcia

w Gdańsku przy ul. Kisielewskiego 12.

W oparciu o dotacje Miasta Gdańska prowadzimy Dzienny Dom Pomocy czynny w godz. 8-16 oraz Klub

Samopomocy czynny w godz. 10-14. Obie placówki są czynne 5 dni w tygodniu.

W ofercie proponujemy jeden posiłek dziennie – dwudaniowy obiad. Podopiecznymi opiekują się terapeuci i psycholog. Przygotowują oni dla uczestników ciekawe zajęcia: aktywizujące, plastyczne, treningi umysłu, gry stolikowe, a w okresie letnim pikniki i wycieczki.

Działalność Lokalnego Centrum Wsparcia odbywa się w budynku przystosowanym do potrzeb ludzi starszych, do którego przylega duży ogród pielęgnowany przez naszych uczestników, z którego chętnie korzystają wszyscy podopieczni.

Serdecznie zapraszamy!

Zgłoszenia przyjmujemy pod tel.: 58 341 82 55