grupy parafialne

W NASZEJ PARAFII DZIAŁAJĄ GRUPY PARAFIALNE

MINISTRANCI I LEKTORZY

• Zbiórki Liturgicznej Służby Ołtarza odbywają sięw każdą sobotę o godz. 9.30 (kandydaci), 10.30 (ministranci), 11.00 (lektorzy).

CHÓR PARAFIALNY ŚW. GRZEGORZA.

BRACIA ZEWNĘTRZNI

• Służą regularnie na Mszy św. Roznoszą opłatki wigilijne, pełnią dyżur w dni powszednie na Mszy św. o godz. 1500

DUSZPASTERSTWO SŁOWA DRUKOWANEGO „EMAUS”

• Grupa o profilu życia wewnętrznego. Prowadzi bibliotekę parafialną i kiosk z parafialny.

KRĘGI RODZIN

• Istnieją trzy kręgi skupiające klika rodzin. Spotkania odbywają się raz w miesiącu.

ŻYWY RÓŻANIEC

• Liczy 20 róż żeńskich i 1 męską. W każdą I niedzielę miesiąca mają własna Mszę św. o godz. 15.00. Po Mszy św. opiekun spotyka się na dodatkowej konferencji.

RODZINA RADIA MARYJA

• W każdy piątek członkowie Wspólnoty prowadzą adorację Najświętszego Sakramentu.

GRUPA MODLITEWNA O POWOŁANIA „BARKA”

• Członkowie wspólnoty zobowiązują się do modlitwy różańcowej, uczestniczą we Mszy Św. i adoracji Najświętszego Sakramentu, w każdy I czwartek miesiąca uczestniczą w spotkaniu formacyjnym.

ZESPÓL HARCERZY

• 87 Chorągwi ZHR. Pomagają w zorganizowaniu okolicznościowych zabaw dla dzieci w domu parafialnym oraz biorą udział w ważniejszych uroczystościach parafialnych.

PARAFIALNY ZESPÓŁ MŁODZIEŻOWY "EFFATHA"

• Animuje śpiew podczas liturgii Mszy św. niedzielnej o godz. 19.00. Zespół Młodzieżowy jako grupa ewangelizacyjna często włącza się w przebieg ważniejszych uroczystości parafialnych.

MŁODZIEŻOWA WSPÓLNOTA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE

• Wspólnota Ruchu Światło-Życie gromadzi młodzież od klasy I gimnazjum wzwyż. Spotkania odbywają sięw każdy piątek o godz. 17.00.

WSPÓLNOTA CZCICIELI MIŁOSIERDZIA BOŻEGO.

WSPÓLNOTA CHRYSTUSA ZMARTWYCHWSTAŁEGO „GALILEA”

PARAFIALNY ZESPÓŁ CARITAS

WSPÓLNOTA BIBLIJNA

• Wspólnota Biblijna powstała w 2013 roku, jest otwarta dla wszystkiich, którzy chcą zgłębiać Pismo Święte. Spotykamy się co 2 tygodnie w poniedziałki o 19-tej w Domu Parafialnym. Grupa liczy około 20 osób. Spotkania prowadzi Ks.Lucjan Krzywonos.

WSPÓLNOTA MISYJNA

OAZA DZIECI BOŻYCH