grupy parafialne dla dorosłych

WSPÓLNOTY DLA DOROSŁYCH

KRĘGI RODZIN RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE

• Istnieją dwa kręgi skupiające klika rodzin. Spotkania odbywają się raz w miesiącu.

ŻYWY RÓŻANIEC

• Liczy 20 róż żeńskich i 1 męską. W każdą I niedzielę miesiąca mają własna Mszę św. o godz. 15.00. Po Mszy św. opiekun spotyka się na dodatkowej konferencji.

RODZINA RADIA MARYJA

• W każdy piątek członkowie Wspólnoty prowadzą adorację Najświętszego Sakramentu.

WSPÓLNOTA CZCICIELI MIŁOSIERDZIA BOŻEGO.

• Wspólnota otacza szczególną czcią nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Modli się w każdy wtorek po Mszy św. o godz. 18.00.

WSPÓLNOTA CHRYSTUSA ZMARTWYCHWSTAŁEGO „GALILEA”

WSPÓLNOTA BIBLIJNA

• Wspólnota Biblijna powstała w 2013 roku, jest otwarta dla wszystkiich, którzy chcą zgłębiać Pismo Święte. Spotykamy się co 2 tygodnie w poniedziałki o 19-tej w Domu Parafialnym. Grupa liczy około 20 osób. Spotkania prowadzi Ks.Lucjan Krzywonos CR.

WSPÓLNOTA MISYJNA

WSPÓLNOTA ZWIĄZKÓW NIESAKRAMENTALNYCH