XV NIEDZIELA ZWYKŁA 15 lipca A.D. 2018

1. Dziś, w godzinach wieczornych, grupa 53. dzieci pod okiem opiekunów wyjeżdża na wakacyjny obóz w Górach Świętokrzyskich. Życzymy im udanego wypoczynku i Bożej opieki.

2. Nadal poszukujemy noclegów dla ewangelizatorów, którzy przeprowadzą ewangelizację w naszej parafii „od drzwi do drzwi”. Potrzebujemy jeszcze noclegów dla 19 osób w dniach 7/8 i 8/9 września. Chętnych do udzielenia gościny prosimy o zapisanie się w zakrystii.

3. Po Mszy św., w przedsionku kościoła, można złożyć do puszki ofiarę na rzecz potrzebujących będących pod opieką Parafialnego Zespołu Caritas.

4. Wszystkim urlopowiczom i turystom, jak również tym, którzy rozpoczną nowy tydzień pracy życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa! Jednocześnie zachęcamy do umilenia sobie czasu przez lekturę prasy katolickiej, którą można nabyć w sklepiku parafialnym, w przedsionku kościoła.

o. Józef Domoradzki CR

kustosz i proboszcz Sanktuarium Miłosierdzia