5 niedziela zwykła 10 lutego A.D. 2019

Opis: C:UsersKrzysiekDesktopSanktuarium_logo.gifARCHIDIECEZJALNE SANKTUARIUM MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

VI NIEDZIELA ZWYKŁA

17 II 2019

→ Dzisiaj przypada dokładnie 183 rocznica powstania Zgromadzenia Zmartwychwstańców. Zachęcamy do modlitwy w intencji Zgromadzenia oraz o nowe i święte powołania kapłańskie i zakonne oraz o wyniesienie do chwały ołtarzy Założycieli i o. Pawła Smolikowskiego CR.

→ W czwartek 21 lutego przypada 60 rocznica święceń kapłańskich o. Zdzisława Korcza CR. Ojciec Zdzisław swoją Jubileuszową Mszę Świętą odprawi w przyszłą niedzielę, 24 lutego o godz. 12.00 na którą serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian oraz uczęszczających do naszego Sanktuarium.

→ Parafialny Zespół Caritas zbiera dziś ofiary do puszek na pomoc dla podopiecznych. Bóg zapłać za wszelkie datki.

→ Nasza Parafia organizuje Pielgrzymkę autokarową na Podkarpacie. Szczegóły na plakacie w gablocie. Zapisy i informacje u br. Mariusza.

→ W sobotę, 28 lutego przypada 28 rocznica święceń biskupich Arcybiskupa Metropolity Gdańskiego Sławoja Leszka Głódzia.

→ Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego oraz nowego numeru czasopisma Galilea, w którym opisano biblijne Jerycho – malowniczą oazę.

o. Józef Domoradzki CR

nasi duszpasterze